Post by Stefanie on Jun 8, 2007 16:16:15 GMT 1
ter uwer herinnering en mijner gemoedsrust:
Opstellen van akten: Familie en familiaal vermogensrecht
Zaterdag 9 juni 2007
GROEP A:
9h Goethals Tim
9hVandenwijngaerden Natascha
9hDejonckheere Ellen
9h45Thielemans Evy
10hBerghmans Leen
10h15Martens Stefanie
10h30Verguts Marleen
10h45De Bie Dominique
11hWillems Evy
11h15Coelst Ank
11h30Deckers Martin
11h45Planckaert Tine
12hVan Boven Silke
12h15Collaert Marie-Madeleine
12h30Himpe Ann Sophie
12h45Coppens Anneleen
GROEP B:
14hMortelmans Stefanie
14hGrauls Martien
14hBogaerts Liesje
14h45Op de Beeck Mayken
15hVanden Daelen Steven
15h15Flamant Laurence
15h30Houben Vanessa
15h45Willems Anne-Sophie
16hKockx Lynn
16h15Raemdonck Nicolas
16h30Velghe Nathalie
16h45Jacobs Caroline
17hCoenegrachts Liesbeth
17h15Houben Thomas
17h30Laenen Virginie
17h45Coemans Martine
18hVereeken Roderik
Maandag 11 juni 2007
GROEP C voormiddag
9hBlockx Charlotte
9hAerts Valérie
9hMissoul Philippe
9h45Verwimp Helena
10hVloemans Annelyne
10h15Houben Erik
10h30Van Looveren Nele
10h45Hulstaert Joris
11hRoosens Hilde
11h15Timmermans Tony
11h30Bielen Thierry
11h45Braspenning Raff
GROEP D namiddag
14hBlocken Winde (examen)
14hCarlier Eleonore (examen)
14hCoeckelbergh Librecht (examen)
14h45De Kimpe Annick (examen)
15hDe Schauwer Jeroen (examen)
15h15Dumont Tillo (examen)
15h30Gemis Patricia (examen)
15h45Labeeuw Nathalie (examen)
16hMichielsens Lisbeth (examen)
16h15Pareyns Ive (examen)
16h30Schouten Maurice (examen)
16h45Somers Michel (examen)
17hVandevenne Frank (examen)
17h15Van Isterdael Ilse (examen)
17h30Viaene Jonathan (examen)
Opstellen van akten: Familie en familiaal vermogensrecht
Zaterdag 9 juni 2007
GROEP A:
9h Goethals Tim
9hVandenwijngaerden Natascha
9hDejonckheere Ellen
9h45Thielemans Evy
10hBerghmans Leen
10h15Martens Stefanie
10h30Verguts Marleen
10h45De Bie Dominique
11hWillems Evy
11h15Coelst Ank
11h30Deckers Martin
11h45Planckaert Tine
12hVan Boven Silke
12h15Collaert Marie-Madeleine
12h30Himpe Ann Sophie
12h45Coppens Anneleen
GROEP B:
14hMortelmans Stefanie
14hGrauls Martien
14hBogaerts Liesje
14h45Op de Beeck Mayken
15hVanden Daelen Steven
15h15Flamant Laurence
15h30Houben Vanessa
15h45Willems Anne-Sophie
16hKockx Lynn
16h15Raemdonck Nicolas
16h30Velghe Nathalie
16h45Jacobs Caroline
17hCoenegrachts Liesbeth
17h15Houben Thomas
17h30Laenen Virginie
17h45Coemans Martine
18hVereeken Roderik
Maandag 11 juni 2007
GROEP C voormiddag
9hBlockx Charlotte
9hAerts Valérie
9hMissoul Philippe
9h45Verwimp Helena
10hVloemans Annelyne
10h15Houben Erik
10h30Van Looveren Nele
10h45Hulstaert Joris
11hRoosens Hilde
11h15Timmermans Tony
11h30Bielen Thierry
11h45Braspenning Raff
GROEP D namiddag
14hBlocken Winde (examen)
14hCarlier Eleonore (examen)
14hCoeckelbergh Librecht (examen)
14h45De Kimpe Annick (examen)
15hDe Schauwer Jeroen (examen)
15h15Dumont Tillo (examen)
15h30Gemis Patricia (examen)
15h45Labeeuw Nathalie (examen)
16hMichielsens Lisbeth (examen)
16h15Pareyns Ive (examen)
16h30Schouten Maurice (examen)
16h45Somers Michel (examen)
17hVandevenne Frank (examen)
17h15Van Isterdael Ilse (examen)
17h30Viaene Jonathan (examen)